چاپ        ارسال به دوست

حمل و نقل رایگان شهروندان برای شرکت در مراسم شب وداع با شهید گمنام در بندرعباس

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: سازمان حمل و نقل با ایاب و ذهاب رایگان شهروندان توسط اتوبوس‌های ناوگان عمومی در مراسم وداع با شهید گمنام همکاری می‌کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرعباس و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی، خاطر نشان کرد: همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)‌، مراسم وداع با شهید گمنام و سرافراز هشت سال دفاع مقدس در مسجد جامع بندرعباس برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: به همین مناسبت سازمان مدیریت حمل و نقل در امر ایاب و ذهاب شهروندان و حضور به موقع در این مراسم معنوی باشکوه، بصورت رایگان و توسط اتوبوس های شهری برنامه ریزی کرده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری، تصریح کرد: اتوبوس‌ها از ساعت ۱۸ عصر و از مساجد گلزار شهدا، مسجد پیامبر اعظم(ص)، مسجد سلمان فارسی(اسلام آباد)، مسجد مهدی موعود(آزادگان) و کلانتری ۱۷ (بلوار امام حسین(ع)، شهروندان گرامی را به مسجد جامع بندرعباس منتقل می‌کنند.

زاهدی اذعان داشت: این اتوبوسها از مساجد ذکر شده در سطح شهر شهروندان را تا رسیدن به مسجد جامع؛ و پس از اتمام مراسم تا بازگشت به نقاط مبداء همراهی می‌کنند.

 


١٦:٤٧ - پنج شنبه ٥ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٣٦٧٥    /    تعداد نمایش : ١٥٠٠خروج